Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İşte Moskova’nın ekolojik açıdan en temiz semtleri

19 Şubat, 2015 | 14:32

Rusya’da yapılan bir araştırmada, başkent Moskova’nın ekolojik açıdan en temiz semtleri belirlendi.

Yeşil alanların, parkların bolluğu, sanayi bölgeleri, otoyollar gibi kriterler göz önünde bulundurularak hazırlanılan listede, ilk sıraları Severnoye Butovo ve Yujnoe Butovo paylaştı.

Mir Kvartir adlı internet portalı tarafından hazırlanan raporda, ikinci sırada, ormanlarla çevrili Yasenevo gösterildi.

Moskova’nın kuzebatısındaki Mitino, yine ormanların bolluğundan dolayı üçüncü sırayı aldı. Strogino, Kurkino, Krılatskoe, Severnoye Tuşino, Teplıy Stan, Marfino ve İvanovskoe de başkentin en temiz bölgeleri arasıdna yer alıyor.

Kaynak:MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova haberleri, Moskova turu, Rusya, Rusya başkenti Moskova, Rusya ekoloji, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya moskova turu, rusya turu, Severnoye Butovo, Severnoye Butovo moskova, Yasenevo, Yasenevo moskova, Yujnoe Butovo, Yujnoe Butovo moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları