Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Dünya Petrol Kongresi’ne hazırlanıyor

29 Kasım, 2013 | 11:32

Dünya Petrol Kongresi

Rusya’nın başkenti Moskova petrol başkentliğine hazırlanıyor. Dünya Petrol Kongresi Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek.

Petrol ve doğalgaz ekonomisinin en önemli organizasyonu durumundaki Dünya Petrol Kongresi Moskova’da gerçekleştirilecek. 21. Dünya Petrol Kongresi 15 Temmuz 2014 tarihinde Moskova’da yapılacak. Suudi Arabistan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Al Naimi, Exxon Mobil Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Rex Tillerson ve Shell CEO’su Peter Voser kongreye katılacaklarını şimdiden bildiren isimler oldu.

Dünya Petrol Kongresi’ne 6 binden fazla kişinin katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dünya petrol kongresi, dünya petrol kongresi moskova, Moskova haberleri, moskova petrol, Peter Voser, rex tillerson, Rusya, Rusya Moskova, rusya petrol, Shell,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları