Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Dünya Petrol Kongresi’ne hazırlanıyor

29 Kasım, 2013 | 11:32

Dünya Petrol Kongresi

Rusya’nın başkenti Moskova petrol başkentliğine hazırlanıyor. Dünya Petrol Kongresi Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek.

Petrol ve doğalgaz ekonomisinin en önemli organizasyonu durumundaki Dünya Petrol Kongresi Moskova’da gerçekleştirilecek. 21. Dünya Petrol Kongresi 15 Temmuz 2014 tarihinde Moskova’da yapılacak. Suudi Arabistan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Al Naimi, Exxon Mobil Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Rex Tillerson ve Shell CEO’su Peter Voser kongreye katılacaklarını şimdiden bildiren isimler oldu.

Dünya Petrol Kongresi’ne 6 binden fazla kişinin katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dünya petrol kongresi, dünya petrol kongresi moskova, Moskova haberleri, moskova petrol, Peter Voser, rex tillerson, Rusya, Rusya Moskova, rusya petrol, Shell,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları