Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova dev akvaryumuna kavuştu

24 Temmuz, 2015 | 07:32

moskova rusya akvaryum Rusya’nın başkenti Moskova, dev akvaryumuna kavuştu. Çok sayıda farklı deniz canlısına ev sahipliği yapan akvaryum, önümüzdeki günlerde açılış yapacak.

Doğu Avrupa’nın en büyük akvaryumu olma özelliğini taşıyan Moskova Aquarium’un inşası tamamlandı. Kısa süre içerisinde faaliyete girecek olan dev akvaryumda, çok sayıda farklı deniz hayvanını görmek mümkün olacak.

Moskova Belediye Başkan Yardımcısı Marat Husnullin, Doğu Avrupa’nın en büyüğü olacak akvaryumun inşaatının tamamlandığını, açılışının önümüzdeki günlerde yapılmasının beklendiğini açıkladı.

VDNH’da toplam alanı 40 bin metrekareden fazla olacak dev akvaryum kompleksinde akvaryum, tiyatro, yunus gösteri merkezi, kafeler ve restoranlar yer alacak. Dev akvaryum kompeksi 2 bin 500 kişilik olacak (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Marat Husnullin, Moskova, Moskova akvaryum, Moskova Aquarium, moskova dev akvaryum, Moskova Rusya, Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları