Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’daki Cumhuriyet Balosu’nda Göksel sahne aldı

12 Kasım, 2014 | 09:17

Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu tarafından Rusya’nın başkenti Moskova’da hafta sonu düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda sevilen şarkıcı Göksel sahne aldı.

Rusya’daki en eski Türk sivil toplum kuruluşu olan Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu MTKO’nun geleneksel Cumhuriyet Balosu geçtiğimiz cumartesi akşamı yapıldı.

Swiss Otel balo salonunda düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda ünlü şarkıcı Göksel sahneye çıktı. 300’e yakın davetlinin katıldığı gecede, sevilen  şarkılarını seslendiren Göksel, büyük alkış topladı.

MTKO geleneksel hale getirdiği balonun bu yıl 7’ncisini düzenledi. Geceye, Türkiye Moskova Büyükelçiliği Elçi Müsteşarı Gökhan Turan da katıldı. Etkinlik kapsamında Türk bayrağı şeklindeki balo pastası hep birlikte kesilip konuklara dağıtıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29 Ekim, 29 Ekim Cumhuriyet balosu, Cumhuriyet balosu, Moskova, Moskova Göksel, Moskova Göksel konser, Moskova haberleri, Moskova konser, Moskova Rusya, Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu, rusya cumhuriyet,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları