Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Cumhuriyet balosunun konuk sanatçısı Göksel

24 Ekim, 2014 | 14:01

Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu’nun geleneksel hale getirdiği 29 Ekim Cumhuriyet balosu bu yıl 8 Kasım cumartesi akşamı düzenlenecek. Baloda şarkıcı Göksel sahne alacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yayımlayan MTKO, şu ifadelere yer verdi;

“Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu olarak, Büyükelçiliğimizin himayelerinde ve işadamlarımızın değerli katkılarıyla, son 7 yıldır gelenekselleştirdiğimiz MTKO ’29 Ekim Cumhuriyet Balosu’nu bu yılda sevilen sanatçı Göksel’in katılımıyla gerçekleştiriyoruz.

8 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 19:00’da açılış kokteyli ile başlayacak olan gece Swiss Otel/ Krasnye Holmy Balo Salonunda yapılacaktır. 320 kişinin katılımıyla sınırlı olan gecenin, bilet satışı öncelikli olarak, üyelerimize ve gecenin gerçekleştirilmesinde bu yıl da yardımlarını esirgemeyen, sponsorlarımıza ayrılmıştır.

Bilet satışlarımız, 29 Ekim 2014 Çarşamba günü 12:00-14:00 saatleri arasında, Evropeyskiy Alışveriş Merkezinin 2. Katında bulunan Academia Cafe’de yapılacaktır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29 Ekim, 29 Ekim Cumhuriyet balosu, Cumhuriyet balosu, Moskova, Moskova Göksel, Moskova Göksel konser, Moskova haberleri, Moskova konser, Moskova Rusya, Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu, rusya cumhuriyet,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları