Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Chavez sokağı

02 Temmuz, 2013 | 15:57

Moskova'da Chavez sokağı 5 Mart’ta hayatını kaybeden Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez anısına Moskova’dan büyük saygı örneği…

Tüm ülkelerle olduğu gibi Rusya ile de her zaman iyi ilişkiler içerisinde bulunan Chavez anısına,Moskova’da sokak açılıyor.Moskova’daki Chavez sokağının açılışına Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro da katılacak.

Rusya’daki Doğalgaz İhracatçısı Ülkeler Forumu’na katılmak üzere ülkeye gelen Maduro,Chavez sokağının açılışında da hazır bulunacak.Daha önceki adı Proektiruyemıy proyezd olan sokak 170 metre uzunluğunda ve bir park alanı şeklinde.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chavez, Chavez Rusya, Maduro, Moskova, Moskova Chavez, Moskova Chavez sokağı, Moskova haberleri, Proektiruyemıy proyezd, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları