Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da 100. yılında Çanakkale fotoğrafları sergisi

27 Mayıs, 2015 | 07:48

Rusya’nın başkenti Moskova, Çanakkale Savaşı’nın 100. yıl dönümünü konu alan fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak.

Moskova anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapacak. Çanakkale Savaşı’nın 100. Yıldönümü Fotoğraf Sergisi’nin açılışı 28 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 10.00’da Toplumsal Konsey (Obşestvennaya Palata) binasında yapılacak.

Açılışa Moskova Büyükelçisi Ümit Yardım da katılacak. Büyükelçilikten yapılan açıklamada, “Tüm dostlarımız sergi açılışına davetlidir” deniliyor.

Sergi, 5 Haziran Cuma akşamına kadar ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çanakkale fotoğrafları sergisi, Çanakkale Savaşı, Çanakkale Savaşı moskova, Çanakkale Savaşı rusya, Çanakkale Savaşı sergisi, Moskova, Moskova Büyükelçisi Ümit Yardım, Moskova çanakkale sergisi, Moskova Rusya, Moskova sergi, Moskova turu, Obşestvennaya Palata,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları