Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da 100. yılında Çanakkale fotoğrafları sergisi

27 Mayıs, 2015 | 07:48

Rusya’nın başkenti Moskova, Çanakkale Savaşı’nın 100. yıl dönümünü konu alan fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak.

Moskova anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapacak. Çanakkale Savaşı’nın 100. Yıldönümü Fotoğraf Sergisi’nin açılışı 28 Mayıs 2015 Perşembe günü saat 10.00’da Toplumsal Konsey (Obşestvennaya Palata) binasında yapılacak.

Açılışa Moskova Büyükelçisi Ümit Yardım da katılacak. Büyükelçilikten yapılan açıklamada, “Tüm dostlarımız sergi açılışına davetlidir” deniliyor.

Sergi, 5 Haziran Cuma akşamına kadar ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çanakkale fotoğrafları sergisi, Çanakkale Savaşı, Çanakkale Savaşı moskova, Çanakkale Savaşı rusya, Çanakkale Savaşı sergisi, Moskova, Moskova Büyükelçisi Ümit Yardım, Moskova çanakkale sergisi, Moskova Rusya, Moskova sergi, Moskova turu, Obşestvennaya Palata,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları