Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova caddelerinde ücretsiz Wi-Fi dönemi!

27 Temmuz, 2015 | 10:44

Moskova caddelerinde ücretsiz Wi-Fi dönemi! Rusya’nın başkenti Moskova’da, caddelerde ücretsiz Wi-Fi hizmeti için kollar sıvandı.

Moskova Belediyesi başkentte ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunmak için harekete geçti. Bu hizmetten ilk etapta Myasnitskaya Caddesi’nde yararlanılabileceği açıklandı.

Komsomolskaya Pravda gazetesinin haberine göre, Moskova Belediyesi, kentin caddelerinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunmak için 7,15 milyon ruble bütçe ayırdı. İlk etapta Myasnitskaya Caddesi’nde, “Detski Mir” mağazası yakınlarında ücretiz Wi-Fi hizmetinden yararlanılabileceği açıklandı.

Moskova caddelerinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti için ihalenin 24 Ağustos’ta yapılacağı, ihale başvurularının 17 Ağustos’a kadar kabul edileceği öğrenildi.

Moskova metrosunda internet ücretsiz

Başkent Moskova’da dünyanın en eski ve büyük metrolarından birisi olan Moskova metrosunda geçtiğimiz yıl bedava Wi-Fi hizmeti verilmeye başlanmıştı. Metrodoki Wi-Fi ağı tüm hatlardaki vagonlarda erişilebilir durumda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova belediyesi, Moskova internet, Moskova Metrosu, Moskova Rusya, Moskova turu, Moskova wi fi, Myasnitskaya, Myasnitskaya moskova, Rusya, Rusya Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları