Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da antika ve masaj sergisi

10 Temmuz, 2013 | 20:51

Moskova'da antika ve masaj sergisi Moskova’da etkinlikler devam ederken yeni bir sergi daha kapılarını açtı.

MoskovaLife.com sitesinin haberine göre,sergi Moskova Sanatçılar Evi’nde sergileniyor.

Japonya, Tayland ve Hindistan’dan getirilen antika el yapımı eşyalarıln bulunduğu sergide, ziyaretçileri ilginç süprizler de bekliyor…

El yapımı antika eserlere adanan sergiye Doğu masaj tekniklerinin gösterildiği “master class”lar, Doğu kültürünü yansıtan konserler ve sarayları andıran ilginç dekorlar da renk katacak.

Japonya, Tayland ve Hindistan’dan getirilen el yapımı antika mobilyalar, halılar, minyatürler ve daha birçok ilginç eser 25 Temmuz’a kadar Moskova Sanatçılar Evi’nde sergilenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu masaj teknikleri, Hindistan, Japonya, Moskova, Moskova antika sergi, Moskova etkinlik, Moskova sergi, Moskova sergileri, Tayland,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları