Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’daki açık hava müzesi kapılarını ücretsiz olarak açıyor

23 Temmuz, 2013 | 15:20

Moskova'daki açık hava müzesi kapılarını ücretsiz olarak açıyor Moskova’nın en gözde fuar ve gezi alanlarından VVTs (VDNH), kapılarını ücretsiz olarak açıyor.

Moskovalif.com sitesinin haberine göre,açık hava müzesi kasım ayı sonuna kadar her gün rehberler eşliğinde ücretsiz gezilebilecek.

Ücretsiz gezilerde VDNH’nın tarihi hakkında bilgi alıp, açık hava müzesinin en ilginç köşelerini de görme fırsatı bulabileceksiniz.

Ücretsiz geziler 1 Ağustos’tan itibaren hafta içi günleri 20.00, hafta sonları 12.00’de düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova açık hava müzesi, Moskova haberleri, Moskova müze, Moskova müze ücretsiz, Moskova tatil, moskova turist, Moskova ücretsiz, Moskova ücretsiz müze, VDNH, VVTs,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları