Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mosbuild 2011 ne zaman ?

25 Şubat, 2011 | 15:17

Mosbuild 2011 ne zaman ?

Dünya ‘nın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Mosbuild 2011 ne zaman ?

Mosbuild fuarı 2011, 05-08 Nisan tarihleri arasında Moskova ‘da düzenleniyor. Rusya ‘nın başkenti Moskova, fuarlar açısından oldukça ünlü bir kent. Birçok fuara ev sahipliği yapan Moskova, Mosbuild 2011 ile dünyanın birçok yerinden sektör profesyonellerini ağırlayacak.

Mosbuild fuarı ‘nda çok sayıda ziyaretçi

Mosbuild fuarı, yapı ve iç tasarım endüstrisindeki bütün ürün ve hizmetleri kapsıyor. Çok sayıda ziyaretçi çeken ve katılımcılarını hedef kitleye ulaştıran Mosbuild fuarının diğer bir özelliği de 16 ayrı fuarı birleştirmesi. Mosbuild Rusya’nın yanısıra Doğu Avrupa’nın ve Bağımzsız Devletler Topluluğu’nun en büyük ve en ünlü yapı ve iç tasarım fuarı.

Mosbuild fuarı hızla büyüdü

İlk olarak 1995 yılında 20 ülkeden 200 firmanın katılımıyla Batimat Mosbuild adıyla organize edilen Mosbuild fuarı mütevazi bir başlangıcının ardından hızla büyüdü ve pazarın geleceğini şekillendiren bir ticaret faaliyeti haline geldi.

Mosbuild 2010 yılında 48 ülkeden 2090 katılımcı firmayı 194000’in üzerinde ziyaretçiyi bir araya getirmişti. Mosbuild 2011 ‘in ise bu sayıyı iki katına çıkararak, bu yıl da büyümeye devam etmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mosbuild, Mosbuild 2010, Mosbuild 2011, Mosbuild 2011 ne zaman, Mosbuild fuarı, Mosbuild Moskova, Mosbuild Rusya, Mosbuild yapı ve iç tasarım fuarı, Moskova 2011 fuarları, Moskova Fuarları, Rusya Fuarları, Rusya Moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları