Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Morgan Freeman, ‘Story of God’ ile Türk turizmini de tanıtacak!

10 Aralık, 2018 | 10:20

Morgan Freeman, Story of God ile Türk turizmini de tanıtacak!

Morgan Freeman, ‘Story of God’ ile Türk turizmini de tanıtacak. ABD’li ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın sunduğu ‘Story of God’ (İnancın Hikâyesi) belgeseli için Türkiye’de de çekim yapılıyor.

ABD’li ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın sunduğu ‘Story of God’ (İnancın Hikâyesi) belgeseli için Türkiye’de de çekim yaparken, Türk turizminin tanıtımını da yapmış olacak.

Morgan Freeman, ‘Story of God’ ile Türk turizmini de tanıtacak

Dünyadaki dini inançları konu alan ve ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın sunduğu ‘Story of God’ (İnancın Hikâyesi) belgeselinin Türkiye’deki çekimleri önümüzdeki hafta tamamlanıyor. Oscar ödüllü Freeman’ın belgeselinde İstanbul ve İzmir’in kültürel değerleri tüm dünyaya tanıtılacak.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan da çekim için onay alan belgesel, Türkiye’nin tarihi ve turistik mekanlarını ayrıntılı olarak seyirciye sunacak.

İstanbul’da Ayasofya, Aya İrini ve Arkeoloji Müzesi ile İzmir’de Bergama Antik Kenti’nde çekimleri süren Story of God belgeseli yılbaşından sonra izleyiciye sunulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belgesel, İnancın Hikâyesi, Morgan FGreeman, Story of God, Türk turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları