Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moldova ve Belarus’a vizesiz seyahat başladı!

02 Haziran, 2014 | 12:21

Türkiye ile Belarus ve Moldova arasında karşılıklı olarak vizesiz seyahat olanağını sağlayan anlaşmalar yürürlüğe girdi.

NationalTürk’ün haberine göre, Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, “Kasım 2012 tarihinde Ankara’da imzalanan ve her iki ülke vatandaşlarının, pasaport türüne bakılmaksızın karşılıklı olarak 90 günlük vizesiz seyahat gerçekleştirebilmelerini öngören, ‘Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Moldova Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Vizelerin Karşılıklı Olarak Kaldırılmasına İlişkin Anlaşma’, 1 Haziran 2014 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Sözkonusu Anlaşma’nın, Türkiye-Moldova işbirliğinin önemli bir simgesi olduğuna ve komşumuz olarak gördüğümüz, tarihten gelen güçlü bağlara sahip olduğumuz Moldova ile ilişkilerimizin siyasi, ekonomik, beşeri ve kültürel boyutlarına da katkıda bulunacağına inanıyoruz” denildi.

Belarus turları için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belarus, belarus moldova, belarus turları, belarus vizesi, belarus vizesi kaldırıldı, belarus vizesi yok, Dışişleri Bakanlığı, Moldova, moldova belarus, Moldova vizesi, moldova vizesi kaldırıldı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları