Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moldavian Air, Sabiha Gökçen’den uçan 33. havayolu oldu

16 Eylül, 2010 | 13:47

Moldavian Air, İstanbul Anadolu yakasını hareketlendiren Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren 33’üncü havayolu şirketi oldu.

İSG CEO’su Gökhan Buğday ile Moldavian CEO’su Nicolae Petrov, İstanbul ile Kişinev arasında uçuşların başlaması nedeniyle İSG Airport Hotel’de toplantı düzenledi. Dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı olarak ailelerine yeni bir üyenin daha katılmasının sevincini yaşadıklarını belirten Gökhan Buğday, Sabiha Gökçen’den 33 havayolu şirketinin 66 dış, 26 iç hat noktasına uçuş gerçekleştirdiğini kaydetti.

Buğday, “Geçen yıl 6.6 milyon yolcunun geçtiği havalimanımızda 2010 yılının ilk 8 ayında toplam 7.4 milyon yolcuya ulaştık. Hedefimiz ilerleyen dönemde yeni havayolları ile yeni uçuş noktalarına ulaşmak olacak.” dedi.

Moldovian Air üst yöneticisi Nicolae Petrov da, İstanbul- Kişinev seferlerinin haftada iki gün yapılacağını ancak yakın zamanda haftada her gün uçmayı planladıklarını ifade etti.

Moldovian Air yolcuları, tek yön vergiler dahil olmak üzere 87 Euro’dan başlayan fiyatlarla Sabiha Gökçen ile Kişinev arasında uçabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gökhan Buğday, İstanbul, İstanbul Kişinev Seferleri, Kişinev, Moldova, Moldovian Air, Moldovian Havayolları, Nicolae Petrov, Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen Havaalanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları