Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Modern Folk Üçlüsü Çeşme’de buluşuyor

18 Temmuz, 2009 | 11:02

Modern Folk Üçlüsü Türkülere getirdikleri farklı yorumla 60’lı yılların sonundan itibaren uzun bir süre geniş kitlelerin beğenisini kazanan Modern Folk Üçlüsü, uzun yıllar sonra aynı sahnede tekrar buluşuyor.

Ahmet Kurtaran, Doğan Canku ve Selami Karaibrahimgil’den oluşan üçlüye bu özel konserde Broadband Orkestrası eşlik edecek.

Ünlü sanatçıların konuk olarak yer alacakları konser 27 Temmuz 2009 Pazartesi günü saat 21.00’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek.

40’ıncı sanat yıllarını kutlayan grup, şarkılarını Çeşme’de sevenleriyle paylaşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Kurtaran, Broadband Orkestrası, Çeşme, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, Çeşme Otelleri, Çeşme tatil, Çeşme turları, Doğan Canku, Modern Folk Üçlüsü, Selami Karaibrahimgil,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları