Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Model Uçak Sertifikaları sahiplerini buldu

18 Kasım, 2009 | 10:12

Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi’nde oluşturulan Havacılık Kulübü üyesi 31 öğrenciye, Türk Hava Kurumu (THK) Bolu Şubesi’nin de destekleriyle model uçak sertifikalarını dağıtıldı.

Model Uçak Sertifikaları Sertifika törenine Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı Koray Varlık, THK Bolu Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, İzzet Baysal Anadolu Lisesi Müdürü Karabey Dursun, Model Uçak Rehber Öğretmeni Uğur Kutlu ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı Koray Varlık, “İzzet Baysal Anadolu Lisesi bünyesinde oluşturulan Havacılık Kulübü’nden böyle bir talep gelince ben ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımız elimizden gelen desteği verdik. Desteklerimiz bundan sonrada sürecektir. Umuyorum ki bu okulumuzda oluşturulan Havacılık Kulübü, diğer okullarımızda da hayata geçirilir. Bu örnekler artırılabilirse, bizde havacılık sporunu gençlerimize sevdirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından İzzet Baysal Anadolu Lisesi bünyesinde oluşturulan Havacılık Kulübü üyesi 31 öğrenci, düzenlenen törenle Model Uçak sertifikalarını aldılar. Tören sonunda ayrıca model uçakların tanıtımına da yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi, İzzet Baysal Anadolu Lisesi Müdürü Karabey Dursun, Model Uçak Rehber Öğretmeni Uğur Kutlu, Model Uçak Sertifikaları, Model Uçak Sertifikaları Haberleri, Model Uçak Sertifikası, THK Bolu Şubesi Yönetim Kurulu üyeler, Türk Hava Kurumu, Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı, Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı Koray Varlık,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları