Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Model Uçak Sertifikaları sahiplerini buldu

18 Kasım, 2009 | 10:12

Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi’nde oluşturulan Havacılık Kulübü üyesi 31 öğrenciye, Türk Hava Kurumu (THK) Bolu Şubesi’nin de destekleriyle model uçak sertifikalarını dağıtıldı.

Model Uçak Sertifikaları Sertifika törenine Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı Koray Varlık, THK Bolu Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, İzzet Baysal Anadolu Lisesi Müdürü Karabey Dursun, Model Uçak Rehber Öğretmeni Uğur Kutlu ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı Koray Varlık, “İzzet Baysal Anadolu Lisesi bünyesinde oluşturulan Havacılık Kulübü’nden böyle bir talep gelince ben ve yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımız elimizden gelen desteği verdik. Desteklerimiz bundan sonrada sürecektir. Umuyorum ki bu okulumuzda oluşturulan Havacılık Kulübü, diğer okullarımızda da hayata geçirilir. Bu örnekler artırılabilirse, bizde havacılık sporunu gençlerimize sevdirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından İzzet Baysal Anadolu Lisesi bünyesinde oluşturulan Havacılık Kulübü üyesi 31 öğrenci, düzenlenen törenle Model Uçak sertifikalarını aldılar. Tören sonunda ayrıca model uçakların tanıtımına da yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi, İzzet Baysal Anadolu Lisesi Müdürü Karabey Dursun, Model Uçak Rehber Öğretmeni Uğur Kutlu, Model Uçak Sertifikaları, Model Uçak Sertifikaları Haberleri, Model Uçak Sertifikası, THK Bolu Şubesi Yönetim Kurulu üyeler, Türk Hava Kurumu, Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı, Türk Hava Kurumu Bolu Şube Başkanı Koray Varlık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları