Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Modanın kalbi Seyşeller’de atıyor!

25 Kasım, 2014 | 11:04

seyseller-moda-cekim Hint Okyanusu’nun incilerinden Seyşeller, son dönemde modacıların ilk tercihleri arasına girdi.

Özellikle balayı çiftleri ve çocuklu aileler için ideal bir tatil destinasyonu olan Hint Okyanusu’nun incilerinden Seyşeller, son dönemde modacıların da ilk tercihleri arasına girdi. Seyşeller, kristal berraklıktaki denizi, bembeyaz kumsalları ile dünyaca ünlü modacıların fotoğraf çekimlerine ev sahipliği yapıyor.

Avustralyalı model Lauren Brown da Şeyşeller’in büyüsüne kapılan isimlerden. Women’s Wear Daily internet sitesine konuşan seksi model, “Çekim için bulunduğunuz en iyi yer neresiydi?” sorusuna hiç düşünmeden Şeyseller cevabını verdi.

lauren-brown-seycselles

Harper’s Bazaar Singapore dergisinin çekimleri için 2011 yılında gittiği Şeyşeller’in harika bir yer olduğuna değinen Brown, “Bir haftalığına oraya gitmiştim. Benim için inanılmaz bir deneyim oldu” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralyalı model Lauren Brown, Harper’s Bazaar Singapore, Lauren Brown, Lauren Brown kimdir, Lauren Brown Seyşeller, Seyşel Adaları, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller çekim, Seyşeller moda, Seyşeller tatil, Seyşeller turu, Women's Wear Daily,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları