Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Modacı Dilek Hanif’ten Phuket tatilinde kaplanlı poz!

02 Nisan, 2018 | 12:15

Dilek Hanif Phuket tatilinde kaplan

Moda dünyasının ünlü ismi Dilek Hanif, Uzakdoğu’da stres atıyor. Tayland tatiline çıkan ünlü modacı ziyaret ettiği hayvanat bahçesinde kaplanla poz vererek cesaretini de göstermiş oldu.

Moda dünyasının ünlü ismi Dilek Hanif, Uzakdoğu‘da stres atıyor. Tayland tatiline çıkan ünlü modacı ziyaret ettiği hayvanat bahçesinde kaplanla poz vererek cesaretini de göstermiş oldu.

tayland-phuket dilek hanif

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında koleksiyonlarını görücüye çıkarırken moda dünyasının ünlü ismi Dilek Hanif, Tayland’da iş stresini atmaya çalışıyor.

Dilek Hanif’ten kaplanlı poz!

Uzakdoğu’nun cenneti Tayland’ın yolunu tutan ünlü modacı Dilek Hanif, dünyaca meşhur balayı ve turizm adası Phuket’te keyifli bir tatil geçiriyor.

Tayland tatili esnasında bir hayvanat bahçesini de ziyaret eden Dilek Hanif, uyutulmuş olsa da bir kaplanının kafesine girerek cesaretini kanıtlamış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı Adası Phuket, Dilek Hanif, Dilek Hanif'ten kaplanlı poz, Mercedes Benz Fashion Week, Phuket, Tayland, Ünlü modacı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları