Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moda sahilinde ceset bulundu

21 Ağustos, 2010 | 11:33

Kadıköy Moda sahilinde kayalıklar arasına sıkışmış bir erkek cesedi bulundu. Sabah saatlerinde sahile inen vatandaşların fark etmesi üzerine kıyıya çıkartılan 35-40 yaşlarındaki cesedin kimliği belirlenemedi.

Edinilen bilgiye göre Moda sahilinde oturmak için giden bir kişi hemen kıyıdaki kayalıkların arasında bir ceset olduğunu fark etti. Vatandaşların polise haber vermesi üzerine olay yerine gelen Kadıköy Asayiş Büro Ekipleri ile Önleyici Hizmetler Büro Amirliği’ne bağlı ekipler cesedi güçlükle kayalıkların arasından çıkardı. Kıyıya çıkartılan ceset üzerinde yapılan incelemede herhangi bir kesici ya da delici alet izine rastlanmadı. Ceset incelemelerden sonra Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadıköy Moda sahili, Kadıköy Moda Sahili Erkek Cesedi, Kadıköy Sahili, Moda sahili, Moda Sahili Ceset, Moda Sahili Ceset Bulundu, Moda sahilinde, Moda sahilinde Kimliksiz Ceset, Önleyici Hizmetler Büro Amirliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları