Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moda, Eğlence, Lüx ve Paris

18 Nisan, 2009 | 17:33

Moda, Eğlence, Lüx ve Paris Paris dünyanın en hareketli ve en popüler şehirlerinden. Butik ve zincir mağazaların bulunduğu bu moda başkentinde her zevke hitap eden sayısız ürün bulabiliyorsunuz.

Öyle şık ve zarif mağazalar var ki, alışveriş yapmak ayrı bir keyif haline geliyor. Gösterişli butiklerden neşeli ve hareketli sokak pazarlarına kadar farklı alternatifleri görebiliyorsunuz. Printemps, Galeries Lafayette, La Samaritaine gibi birçok ünlü alışveriş merkezinde dilediğinizce gezebilir, farklı, özgün tasarımlar karşısında şaşırabilirsiniz. Paris’te butikler genellikle Avenue Montaigne’e bulunuyor. Bu semtte son moda kreasyonları göreceğiniz ünlü markaların butiklerini bulabilirsiniz.
Paris genel olarak pahallı, çünkü dünyadaki en çok turist çeken şehirlerin başında yer alıyor. Tabiki uygun fiyatlara da alışveriş yapmanız mümkün. Örneğin, merkezden sadece 35 dk uzaklıkta birçok markanın satıldığı La Vallee Outlet’de genellikle %60 a varan indirimler yapılıyor. Bit pazarlarında da uygun alışveriş imkanları bulabiliyorsunuz. Paris’de bulunan en büyük ve en çok tercih edilen bitpazarı, Marché Aux Puces de St-Ouen’dir. Ancak pazarlık etmeyi sakın unutmayın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alışveriş, Avenue Montaigne, Fransa Paris, Galeries Lafayette, La Vallee Outlet, Moda Alışveriş, Paris Alışveriş, Paris Butikleri, Paris Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları