Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moda devi Louis Vuitton Rio’da defileye hazırlanıyor

08 Ocak, 2016 | 11:52

Louis Vuitton Fransız moda devi Louis Vuitton, yeni defilesini Brezilya’nın Rio De Janerio kentinde yapacak.

Dünyaca ünlü modaevleri ülkeleri dışında koleksiyonlarını sergileme geleneğini sürdürüyor. Fransız moda devi Chanel’ın Küba’da defile düzenleyeceğini duyurmasının ardından bir haber de Louis Vuitton’dan geldi. Louis Vuitton, Pre-Spring/Summer defilesini Brezilya Rio De Janerio ‘da gerçekleştirecek. Defilenin Mayıs ayı içerisinde yapılması bekleniyor.

Brezilya Rio De Janerio Video;

Rio Karnavalı etkisi

Louis Vuitton’ın Brezilya tercihinde Rio Karnavalı & Rio Olimpiyatları etkili oldu. Şubat ayında dünyanın en büyük sokak partisi olan Rio Karnavalı ile Ağustos ayında 2016 Yaz Olimpiyatları’na ev sahipliği yapacak Brezilya, şu sıralar uluslararası gündemde yer alıyor. Rio’da yaşanan bu gelişmeler, Louis Vuitton’a ilham verdi ve burada defile yapma fikri ortaya çıktı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Chanel, Chanel küba, Louis Vuitton, Louis Vuitton defile, Louis Vuitton fransa, Louis Vuitton Rio, Rio De Janerio, Rio Karnavalı, rio olimpiyatları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları