Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moda devi Louis Vuitton Rio’da defileye hazırlanıyor

08 Ocak, 2016 | 11:52

Louis Vuitton Fransız moda devi Louis Vuitton, yeni defilesini Brezilya’nın Rio De Janerio kentinde yapacak.

Dünyaca ünlü modaevleri ülkeleri dışında koleksiyonlarını sergileme geleneğini sürdürüyor. Fransız moda devi Chanel’ın Küba’da defile düzenleyeceğini duyurmasının ardından bir haber de Louis Vuitton’dan geldi. Louis Vuitton, Pre-Spring/Summer defilesini Brezilya Rio De Janerio ‘da gerçekleştirecek. Defilenin Mayıs ayı içerisinde yapılması bekleniyor.

Brezilya Rio De Janerio Video;

Rio Karnavalı etkisi

Louis Vuitton’ın Brezilya tercihinde Rio Karnavalı & Rio Olimpiyatları etkili oldu. Şubat ayında dünyanın en büyük sokak partisi olan Rio Karnavalı ile Ağustos ayında 2016 Yaz Olimpiyatları’na ev sahipliği yapacak Brezilya, şu sıralar uluslararası gündemde yer alıyor. Rio’da yaşanan bu gelişmeler, Louis Vuitton’a ilham verdi ve burada defile yapma fikri ortaya çıktı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Chanel, Chanel küba, Louis Vuitton, Louis Vuitton defile, Louis Vuitton fransa, Louis Vuitton Rio, Rio De Janerio, Rio Karnavalı, rio olimpiyatları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları