Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moda Ayrıntılarda Gizli

21 Nisan, 2009 | 15:47

Moda Ayrıntılarda Gizli Kıyafetlerimizin vazgeçilmezi ve bir kadının şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan kemerler bu yaz değişik stillerde karşımıza çıkıyor.

Özellikle taşlı modellerini sıkça görebileceğiniz kemerler vitrinlerde boy göstermeye başladı bile.

Çantalara baktığımızda ise zengin renk seçenekleri karşımıza çıkıyor. Püskül modasından bu yılda vazgeçilmiyor, püsküllü çantalar revaçta. Erkekler arasında ise omuza takılan çantalar popülerliğini devam ettiriyor. Postacı çantaları artık her yaştan erkeğin omzunda görebiliyoruz. Markaların çoğu da bu tarz çantaların üretimini artırdılar.

Bu sezon aksesuar olarak bilezik ön plana çıkıyor. Bu yaz kollarınızda altın rengi, kahverengi, bej tonlarında ve kalın bilezik varsa sizden havalısı olmayacak. Ayrıca ince ama 10-12 tane bilezik de tercih edebilirsiniz. Özellikle zebra desenli olanları revaçta. Kolyelerin boyunun ise uzadığı görülüyor. Tahta materyallerden yapılan ve büyük boncuklu kolyeler şıklığıyla göz dolduracak. Ancak ufak bir hatırlatma yapalım. Bu kolyeleri sade kıyafetlerle takmanızı öneriyoruz. Çünkü zaten yeterince dikkat çekici ve zengin görünümlüler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2009 Çantaları, 2009 Kemer Çeşitleri, 2009 Yaz Modası, Aksesuar Modası, Moda Haberleri, Püsküllü Çantalar, Son Moda Kemerler,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları