Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Misrata Havaalanı’nda çatışmalar sürüyor

28 Şubat, 2011 | 14:45

Libya’nın başkenti Trablus’un 200 kilometre doğusundaki Misrata şehrinde Muammer Kaddafi güçleriyle muhalifler arasındaki çatışmaların devam ettiği bildirildi.

Muhalifler, bugün düzenlenen saldırıyı püskürttüklerini ve bir askeri uçağı düşürdüklerini iddia etti. Savaş uçağının, göstericilerin eline geçen radyo istasyonunu hedef aldığı belirtildi. Pilotların da muhaliflerin elinde olduğu öne sürüldü.

Misrata’daki askeri havaalanında dün gece yeniden başlayan çatışmaların ise sürdüğü belirtildi. Muhalifler, beş gündür aralıklarla devam eden çatışmalara sahne olan havaalanında kontrolü ele geçirmişti. Askeri havaalanında savaş uçakları ve cephane de bulunuyor.

Misrata şehrinin hâlâ muhaliflerin kontrolünde olduğu belirtiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kaddafi, Libya lideri Muammer Kaddafi, Misrata, Misrata Havaalanı, Misrata Havaalanı çatışma, Misrata Havaalanı çatışmalar, Misrata şehri, Muammer Kaddafi, Muammer Kaddafi Libya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları