Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mısır uçağı acil iniş yaptı

02 Kasım, 2011 | 10:38

Ekaterinburg ‘tan Mısır Sharm El Sheikh ‘e gitmek üzere havalanan uçak, teknik bir arıza nedeniyle kalktığı havaalanına geri dönerek acil iniş gerçekleştirdi.

Dün akşam saatlerinde Ekaterinburg  şehrinden hareket eden ve Sharm El Şeyh ‘ e gidecek olan uçak teknik arıza sebebiyle aynı hava alanına acil iniş gerçekleştirdi.  Olağanüstü Haller Bakanlığı Sverdlovsk Bölge Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, dün yerel saat 19:50’de kalkan ve toplam 185 kişinin bulunduğu Boeing 737 tipi Ekaterinburg-Sharm el Şeyh yolcu uçağı, gövdesinde meydana gelen tazyik boşalması nedeniyle meydana gelen teknik arıza sonucu acil iniş yapmak zorunda kaldığı öğrenildi.
Uçak ekibi tarafından acil iniş öncesi yakıt tamamen kullanılıp boşaltılması kararı alınırken, Ekaterinburg şehri çevresinde yaklaşık 3 saat tur atan uçak yerel saatle 22:22’de başarılı bir acil iniş gerçekleştirdi. Yaşanan olayda ölen veya yaralanan olmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ekaterinburg, Ekaterinburg uçağı acil iniş yaptı, Ekaterinburg-Sharm el Şeyh, Mısır, Mısır Sharm, Mısır Sharm el Sheik, Mısır Uçağı, Mısır Uçağı Acil İndi‎, Sharm Ek Sheik uçağı, Sharm El Şeyh,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları