Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mısır’dan büyük tanıtım kampanyası

10 Aralık, 2009 | 10:00

Mısır'dan büyük tanıtım kampanyası Piramitleri, Nil Nehri ve tapınakları ile turistlerin iilgisini çeken Mısır, turizmde büyük bir tanıtım kampanyası düzenliyor.

Türkiye’ye yönelik ilk kez büyük çaplı tanıtım kampanyası hazırlayan Mısır, Türk seyahat acentelerini destekleme kararı aldı. Mısır’a turist götüren acentelerin reklam giderlerinin yarısı Mısır hükümeti tarafından karşılanacak.

15 Aralık’ta başlayacak kampanya çerçevesinde cadde ve metrolarda reklamlar yer alacak. Tanıtımlarına 200 bin dolar ayıran Mısır’ın iki yıl içindeki hedefi ise 500 bin Türk turist çekmek.

Bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nın konuk ülkesi olan Mısır, Türkiye’ye yönelik kampanyalarını Nil Nehri’nde tanıttı. Mısır Turizm Konsolosu Nahed Gamal Eldin, Mısır turizminin yeni destinasyonları hakkında bilgi verdi. Eldin, yılda 12,5 milyon turist ağırladıklarını, Türkiye’den ise 52 bin turist çektiklerini belirtti. Türk turist sayısını artırmayı hedeflediklerini söyleyen Eldin, Türk seyahat acentelerine de müjde verdi.

Nahed Gamal Eldin, turizm şirketlerinin Mısır reklam giderlerinin yarısını hükümetin ödeyeceğenini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mısır Gezisi, Mısır Nil Nehri, Mısır Piramitleri, Mısır Reklam Türkiye, Mısır Tur, Mısır Turist, Mısır Turizm, Mısır Turizm Kampanyası, Mısır Türkiye Turlar, Mısır Turları, Mısır Turu, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları