Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mısır Sharm El Şeyh’ de meydana gelen saldırıda bir turist öldü

30 Ocak, 2012 | 11:13

Mısır Sharm El Sheikh’ de meydana gelen silahlı saldırıda 1 Fransız turist hayatını kaybederken 1 Alman turistin ise ağır yaralı olduğu öğrenildi.

Mısır’ ın en önemli tatil bölgelerinden birtanesi olan Sharm El Seyh’ de meydana gelen saldırıda 42 yaşındaki bir Fransız turist hayatını kaybetti. Eş Şeruk Gazetesi’nde olayda bir Alman turistin de ağır yaralandığı haberi verildi.

Sharm El Şeyh’ de meydana gelen saldırıya ilişkin henüz net bir açıklama yapılmadı.

Mısır’ da yaşanan silahlı saldırıda hayatını kaybeden Fransız turistin cenazesinin otopsi yapılmak üzere Şarm El Şeyh Uluslararası Hastanesi morguna kaldırıldığı öğrenilirken Fransa’nın Kahire Büyükelçiliği yetkililerinin, cenazeyi Fransa’ya göndermek üzere Şarm El Şeyh’e hareket ettikleri belirtildi.

Sharm El Sheikh’ de yaşanan bu olay üzerine bölgede turizm sektöründe çalışanlar  şehirlerarası yolu trafiğe kapatarak protesto gösterilerinde bulundular.

Mısır’ ın en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi olan Sharm El Şeyh’ de yaşanan bu olaydan sonra ülkedeki turizm gelirlerinde ciddi düşüş olabileceği tahmin ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mısır, Mısır Sharm El Şeyh, Mısır Sharm El Sheikh, Mısır'da bir turist öldü, Mısır'da saldırı, Mısırda silahlı saldırı, Sharm El Şeyh, Sharm El Seyh Saldırı, Sharm El Seyh Silahlı Saldırı, Sharm El Sheikh' de Saldırı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları