Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mısır Dışişleri Bakanı Ankara’ya gelecek

20 Kasım, 2010 | 13:53

Mısır Arap Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Ahmed Aboul Gheit, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun davetlisi olarak Ankara’ya gelecek.

21–22 Kasım 2010 tarihlerinde Türkiye’ye resmi bir ziyarette bulunacak olan Gheit ile Davutoğlu’nun gündeminde “Türk-Mısır Stratejik Diyaloğu Çerçeve Muhtırası” var.

Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, görüşmelerde 3 Kasım 2007 tarihinde İstanbul’da imzalanan “Türk-Mısır Stratejik Diyalogu Çerçeve Muhtırası” kapsamındaki üçüncü Dışişleri Bakanları toplantısı gerçekleştirileceği belirtildi. Görüşmelerde ayrıca ikili ilişkiler başta olmak üzere iki ülkeyi ilgilendiren tüm konuların ele alınacağı kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmed Aboul Gheit, Ahmed Aboul Gheit Türkiye, Ahmet Davutoğlu, Mısır Ahmed Aboul Gheit, Mısır Dışişleri bakanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları