Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

5 milyon TL’ye ev aldılar

27 Eylül, 2013 | 17:43

arda-turan-sinem-kobal İspanya’nın Atletico Madrid takımında forma giyen milli futbolcu Arda Turan ve oyuncu Sinem Kobal, düğün hazırlıklarına devam ediyor.

26 Aralık’ta Çırağan Sarayı’nda Sinem Kobal ile hayatını birleştirecek olan yıldız futbolcu, Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika’nın oturduğu Sarıyer Bahçeköy’deki siteden ev satın aldı.

Mimarla anlaşarak evin içini nişanlısı Kobal’ın zevkine göre dekore ettirecek olan Turan’ın, 3 katlı villaya 5 milyon TL ödediği öğrenildi.

Vatan’ın haberine göre aynı sitede Ajda Pekkan, Mahsun Kırmızıgül, Emre Belözoğlu, Beyazıt Öztürk gibi ünlü isimlerin de evi bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ajda Pekkan, Arda Turan, Arda turan ev satın aldı, Arda turan ispanya, Arfa turan Sinem kobal, Atletico Madrid, Atletico Madrid İspanya, Atletico Madrid maçları, Beyazıt Öztürk, Emre Belözoğlu, İspanya, İspanya la liga, İspanya ligi, La Liga, Mahsun Kırmızıgül, Sinem kobal evleniyor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları