Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milli maç arasında Venedik keyfi!

30 Mart, 2015 | 09:05

Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas, İtalyan turizminin en gözde bölgelerinden Venedik’te eşiyle birlikte tatilde!

CumCuma’nın haberine göre; Diego Ribas ve eşi Leticia Ribas, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada, İtalya’nın kanallarıyla ve gondol turlarıyla meşhur kenti Venedik’in yolunu tuttu.

Romantik ve tarihi dokusuyla özellikle balayı çiftleri tarafından tercih edilen Venedik, ünlü isimleri de ağırlamya devam ediyor. Daha önce aktör George Clooney’nin düğününe ev sahipliği yapan tarihi Venedik, bu kez Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas ve eşinin tercihi oldu.

Eşiyle birlikte Venedik turuna çıkan Diego, gondol keyfi yaparken çekilmiş fotoğrafını instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.

İtalya’nın tarihi binaları, su kanalları ve dar sokaklarıyla ünlü kenti Venedik, içinde masalsı bir hava barındırıyor. Denizin ortasından yükselen bu güzel şehir, tam 600 yıldır görünümünü korumaya devam ediyor. 16. ve 17. yüzyılın görkemli yaşantılarını yansıtan tarihi sarayları ve kanallarıyla Venedik, yılın her dönemi milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bruna Leticia Diego Ribas, Diego Ribas, Diego Ribas boyu, Diego Ribas eşi, Diego Ribas eşi kim, Diego Ribas Fenerbahçe, Diego Ribas golleri, Diego Ribas haberleri, Diego Ribas italya, Diego Ribas kimdir, Diego Ribas venedik, Diego Ribas vikipedi, İtalya Turu, Venedik, Venedik Gondol Turu, venedik italya turu, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları