Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milli Kültür Şurası 3. Kez Gerçekleşti

05 Mart, 2017 | 15:03

milli kultur surasi istanbul

Milli Kültür Şurası 3. Kez Gerçekleşti

Kültür ve Turizm Bakanlığının düzenlediği ve Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayının  ev sahipliği yaptığı Milli Kültür Şurası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı konuşmaları ile gerçekleşen açılışa TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy gibi bir çok turizm kuruluşu, turizmci ve gazeteci katılım göstermiştir.

Bugünde devam edecek olan şurada, komisyonlar tarafından “Kültür Politikaları”, “Kültür Diplomasisi”, “Kültür Ekonomisi”, “Kültür Varlıkları”, “Müzeler ve Arkeoloji”, “Sahne Sanatları”,”Sinema-Radyo-Televizyon”,”Müzik”,”Görsel Sanatlar”,”Dil ve Edebiyat”,”Yayıncılık ve Kütüphanecilik”,”Medya ve Kültür”, “Mimari ve Kültür”,”Yerel Yönetimler ve Kültür”,”Yurtdışı Türkleri v Kültür” gibi konular ele alınarak sunumlar ve konuşmalar gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Milli Kültür Şurası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları