Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milli Kültür Şurası 3. Kez Gerçekleşti

05 Mart, 2017 | 15:03

milli kultur surasi istanbul

Milli Kültür Şurası 3. Kez Gerçekleşti

Kültür ve Turizm Bakanlığının düzenlediği ve Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayının  ev sahipliği yaptığı Milli Kültür Şurası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı konuşmaları ile gerçekleşen açılışa TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy gibi bir çok turizm kuruluşu, turizmci ve gazeteci katılım göstermiştir.

Bugünde devam edecek olan şurada, komisyonlar tarafından “Kültür Politikaları”, “Kültür Diplomasisi”, “Kültür Ekonomisi”, “Kültür Varlıkları”, “Müzeler ve Arkeoloji”, “Sahne Sanatları”,”Sinema-Radyo-Televizyon”,”Müzik”,”Görsel Sanatlar”,”Dil ve Edebiyat”,”Yayıncılık ve Kütüphanecilik”,”Medya ve Kültür”, “Mimari ve Kültür”,”Yerel Yönetimler ve Kültür”,”Yurtdışı Türkleri v Kültür” gibi konular ele alınarak sunumlar ve konuşmalar gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Milli Kültür Şurası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları