Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milli Kültür Şurası 3.Kez Bu Hafta Gerçekleşecek

01 Mart, 2017 | 10:24

milli kultur surasi turkiye

 

Milli Kültür Şurası 3.Kez Bu Hafta Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında Gerçekleşecek

Milli kültürümüze sahip çıkmak ve yeni kültürel varlıkların tanıtımı için izlenmesi gereken yolları kesinleştirmek için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının katkısıyla  düzenlenen ve bu sene 3. kez yapılacak olan Milli Kültür Şurası,03-05 Mart arasında bu hafta sonu Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilecek.

Milli Kültür Şurası’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Katılımı

Milli Kültür Şurası’na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım gerçekleştireceğini ve konuşma yapması da beklenmektedir.

Milli Kültür Şurası 35 yıl sonra tekrardan yapılıyor

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının açıklamasında, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın talimatıyla 3.kez gerçekleşecek olan Milli Kültür Şurası, 28 yıl aradan sonra gerçekleşecek ilk Milli Kültür Şurası olacak. İlk Milli Kültür Şurası 1982 ve ikincisi ise 1989 yılında gerçekleşen Milli Kültür Şurası uzun zaman sonrasında tekrardan düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Kültür Şurası, nabi avcı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları