Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Millennium Airport Hotel Dubai TripAdvisor’ın “En İyi Restoran Ödülü” Kazandı

31 Temmuz, 2017 | 08:04

Da Vinci Dubai

 

Millennium Airport Hotel’de bulunan Cactus Jacks ve Da Vinci’nin restoranları, 2017 TripAdvisor Sertifikalı mükemmel değerlendirmelere dayanarak “En İyi Restoran Ödülü”nü kazandı.

Millennium Airport Hotel Dubai TripAdvisor’ın “En İyi Restoran Ödülü” Kazandı

 

Cactus Jacks, Dubai’de en popüler Latin restoranlarından birisidir ve her gün Latin yemekleri ve gece geç saatlerde harika tema geceleri ve canlı eğlence  gibi Latin partiler “fiestalar” organize etmektedir. Restoran da,  dondurulmuş margarita ve mojitosuyla bilinen en ünlü içeceğidir; Lezzetli özel fajitaları restoranın bilinen lezzetidir. Da Vinci’nin 1989’da açtığı restoranın devamı olan Da Vinci Dubai’de zincirin üçüncü İtalyan restoranı’dır. Da Vinci Dubai üst üste üç yıl boyunca bir çok ödüle sahip olmuştur.

Millennium Airport Hotel Dubai’nin genel müdürü Simon Moore, “Misafirlerin, TripAdvisor gibi küresel açıdan güvenilir bir portalda ürün ve hizmetlerimizi takdir ettiklerini görmek bizleri memnun ediyor. Sosyal ağlar giderek daha önemli hale geldiğinde, bu alandan yapılan tavsiyeler çok değerlidir. Olumlu konuk deneyimleri, daha iyi finansal performans üreten sadık müşteriler yaratmada uzun bir yol kat ediyor “dedi.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cactus Jacks, Da Vinci, Dubai, Millennium Airport Hotel, TripAdvisor,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları