Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milano ‘da Tuttofood gıda fuarı başlıyor

20 Nisan, 2011 | 17:33

Biçok fuara ev sahipliği yapan Milano kenti, İtalya’nın tek uluslararası gıda fuarı olma özelliğine de sahip olan Tuttofood gıda fuarı için kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Milano, dünya çapındaki fuarlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor

Kültürü, tarihi, otelleri, restoranları ile dünyanın en büyük turizm merkezlerinden biri olan İtalya, dev organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.Gıda sektöründeki her türlü yeniliği bulabileceğiniz Tuttofood gıda fuarı 08 -11 Mayıs 2011 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde yapılacak.

Milano ‘da gerçekleşecek olan Tuttofood gıda fuarı bu yıl da katılımcılarına ve ziyaretçilerine sayısız iş geliştirme fıarsatı sunacak. Sadece ihraçatçılar, uluslararası alıcılar, büyük,orta ve küçük ölçekli alıcılar, uzman toptancılar, bar ve pub yöneticileri, catering şirketleri ve gurmeler gibi sektörün profesyonellerine kapılarını açan fuarın bu yılda büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Milano ‘daki Tuttofood gıda fuarı için erken rezervasyon indirimlerinden yararlanın

Tur şirketleri Milano ‘daki Tuttofood gıda fuarı için az bir zaman kaldığından, yolcularına otel, ulaşım, vize gibi her türlü seyahat organizasyonlarını yaptırmalarını öneriyor. Erken yapılan rezervasyonlarda indirimler olduğunu belirten tur şirketleri Milano ‘da Tuttofood gıda fuarına bu yıl geçen yıllara oranla daha büyük bir katılım olacağını düşünüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gıda fuarı 2011, Gıda Fuarları, İtalya fuarları, İtalya Milano, İtalya Tuttofood, Milano, Milano Fuarları, Milano Tuttofood fuarı, Milano Tuttofood gıda fuarı, Tuttofood gıda fuarı, Tuttofood gıda fuarı 2011,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları