Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milano’da Ferrari molası verin!

17 Nisan, 2010 | 17:33

Milano Turlarına Ferrari sürüşü renk kattı

Alışveriş ve moda denince ilk akla gelen yerlerden biri Milano.

Lüks dükkanları,alışveriş yapılabilecek mekanlarıyla ünlü Milano’daki mağazaların çeşitliliğini ve ihtişamını gördüğünüzde, hayrete düşüyorsunuz.

Milano’da büyük markaları küçük fiyatlara bulabileceğiniz outlet mağazaları oldukça ilgi görüyor. Erkek ve çocuk giyim, ev aksesuarı, iç çamaşırı, ayakkabı, aksesuar, kozmetik gibi bir çok ürün bulabileceğiniz mağazaları gezerken; aynı zamanda bazı acentelerin başlatmış olduğu Ferrari organizsayonuna da katılabiliyorsunuz.

Turizm şirketlerinin yeni başlattığı bir organizasyon ile Milano’da Maranello bölgesinde Ferrari test sürüşü yapabiliyor ve Ferrari fabrikalarını gezebiliyorsunuz.

Dünyanın en popüler markası Ferrari test sürüşleri, özellikle araba tutkunları tarafından tercih ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ferrari Milano, Ferrari Test Sürüşü, Milano, Milano Alışveriş, Milano Ferrari Molası, Milano Ferrari Test Sürüşü, Milano turları, Milona Ferrari, Milona Gezisi Ferrari, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları