Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milano Carmen Operası’na hazır

25 Kasım, 2009 | 15:35

Carmen Operası İtalya’nın en önemli turizm ve kültür kentlerinden Milano 7 Aralık’da sezon açılışını yapacak olan La Scala Tiyatrosu’nda sergilenecek Carmen Operası’na hazır.

Bu sene Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev’in onur konuğu olarak katılacağı Carmen Operası’nın klasik çizgilerden çok uzak, “avangard” sunumla izleyici karşısına çıkacağı öne sürülüyor.

Carmen eseri 1845 yılında Fransız yazar Prosper Merimee tarafından roman olarak yazıldı. Ancak Carmen 1875’de Fransız besteci Georges Bizet’nin opera olarak bestelemesiyle ölümsüzleşti.

7 Aralık Akşamı Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak gösterim, 3 saat 20 dakika sürecek. Fransızca yapılacak gösterim sırasında davetlilere İngilizce, Fransızca ve İtalyanca hazırlanan anlatım kitapçığı dağıtılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya Turları, Milano, Milano otelleri, Milano Tatil, Milano tur, Milano Turu, Milano'da gezilecek yerler, Milano'da Kültür, Milano'da Yaşam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları