Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milano BIT Fuarı kapılarını açtı

14 Şubat, 2014 | 10:45

bit-milano-fuari-italya Turizm sektörünün önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Milano Uluslararası Turizm Fuarı, 34. kez kapılarını açtı.

Fuarın açılışını Avrupa Komisyonu Başkanı Antonio Tajani, İtalya Kültür Bakanı Massimo Bray, Lombardiya Bölge Valisi Roberto Maroni ve Milano Belediye Başkanı Giuliano Pisapia yaptı.

Milano’nun gelecek yıl ev sahipliği yapacağı “EXPO 2015″ ışığında düzenlenen BIT Fuarı’nın turizm sektörünün önde gelen firma ve profesyonellerini buluşturması bekleniyor. 100’ü aşkın ülkenin iştirak ettiği fuarda Türkiye de yerini aldı.

2014 İTALYA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN

NationalTürk’ün haberine göre, Fuarın açılışı dolayısıyla Türkiye’nin Milano Başkonsolosu Aylin Sekizkök, Türk standlarını ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

BIT Fuarı’nda, 2016 yılında Antalya’nın ev sahipliği yapacağı Türkiye’nin ilk EXPO’su olma özelliğini taşıyan “Çiçek ve Çocuk” temalı uluslararası botanik serigisini tanıtan stant da açıldı.

Fuar, 15 Şubat Cumartesi gününe kadar sürecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BIT Fuarı, BIT Fuarı italya, BIT Fuarı milano, EXPO 2015, İtalya Fuar, İtalya Kültür Bakan, Milano, Milano Uluslararası Turizm Fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı, yurtdışı fuar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları