Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Milano alışveriş ve fuarda 1 numara

25 Nisan, 2011 | 15:52

Yıllardır modanın başkenti olarak anılan İtalya ‘nın Milano kenti, yeni bir ünvan daha kazanıyor…

Alışveriş turları için dünyanın heryerinden bir çok kişiye ev sahipliği yapan Milano, şimdilerde alışverişin yanı sıra dünyaca ünlü fuar organizasyonlarının da vazgeçilmezi haline geldi.

Moda, tekstil, ayakkabı gibi bir çok fuarların düzenlendiği Milano, çok yakın bir zamanda yiyecek sektörünün öncü fuarlarından olanTuttofood ile misafirlerini ağırlayacak.

Gıda sektörünün buluşma noktası olan Tuttofood gıda fuarı 08 -11 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek. Milano ‘ya kültür, alışveriş, tatil gibi nedenlerle turistik gezilerde bulunanlar artık fuarlar için de Milano ‘yu tercih edecek.

Milano, ihraçatçılar, uluslararası alıcılar, büyük,orta ve küçük ölçekli alıcılar, uzman toptancılar, bar ve pub yöneticileri, catering şirketleri ve gurmeler gibi birçok kurumsal ve münferit ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Milano, Milano Alışveriş, Milano alışveriş fuar, Milano Alışveriş Turları, Milano alışveriş turu, Milano fuar, Milano fuar turları, Tuttofood, Tuttofood fuarı, Tuttofood gıda fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları