Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Midtown Hotel satış müdürü İrfan Mirioğlu hayatını kaybetti

23 Mayıs, 2013 | 11:33

Midtown Hotel satış müdürü İrfan Mirioğlu hayatını kaybetti Midtown Hotel satış müdürü İrfan Mirioğlu hayatını kaybetti.

Midtown Hotel Satış Müdürü İrfan Mirioğlu dün oteldeki görevine başlayacağı sırada, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Aort damarı yırtılan Mirioğlu, ameliyata alınacağı sıradahayatını kaybetti.

2007 yılından bu yana Midtown Hotel İstanbul’da çalışan genç turizmcinin acı kaybını otel şöyle duyurdu;

“Dün Değerli iş arkadaşımız, Midtown Hotel Satış Müdürü İrfan Mirioğlu’nun ani kaybının derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisi için , bugün saat 13.10’da öğle namazından sonra Şişli Camisi’nde Mevlid okutulacağını sizlerle paylaşmak isteriz. Cenazesi bugün memleketi Trabzon Vakfıkebir ilçesi Köprüce Köyü’nde öğle namazına müteakip toprağa verilecektir.

Hepimizin, sevenlerinin ve tüm ailesinin başı sağ olsun.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İrfan Mirioğlu, İrfan Mirioğlu hayatını kaybetti, İrfan Mirioğlu öldü, Midtown Hotel, Midtown Hotel İstanbul, Midtown Hotel satış, Midtown Hotel satış müdürü İrfan Mirioğlu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları