Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Michelle Obama ve kızlarından gizli Londra tatili

09 Haziran, 2009 | 17:18

Michelle Obama London Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama’nın, kızları Malia ve Sasha ile birlikte Londra’yı gizlice ziyaret ettiği öğrenildi.

10 yaşındaki kızı Malia ve geçtiğimiz pazar günü 8 yaşını dolduran kızı Sasha ile birlikte Londra’ya gizli bir ziyaret yaptığı ortaya çıkan Michelle Obama’nın İngiliz basınınından gizlediği seyahatinin tamamen turizm amaçlı olduğu ve iki kızına Londra’nın tarihi mekanlarını göstermek istediği belirtildi.

Michelle Obama’nın son ziyaretine kıyasla tamamen büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirdiği ziyaretinde kimseye görünmek istemediği belirtilirken, first lady’nin kızları ile birlikte, Westmister’daki İngiliz Parlamentosu’nu gezdiği ve ayrıca geçen hafta 150 yaşını dolduran Londra’nın sembollerinden biri olan Big Ben olarak adlandırılan saat kulesine çıktıkları bildirildi.

Obama’nın daha sonra 10 Downing Sokağı olarak bilinen Başbakanlık konutunda Başbakan Gordon Brown’un eşi Sarah Brown ile toplantı yaptığı ancak Başbakan ile görüşmediği ifade edildi. Gizli Londra ziyaretinde çekilebilen tek fotoğrafta, bayan Obama ve kızları İngiliz Parlamentosu’ndan ayrılırken otomobil içinde görülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barack Obama, Gordon Brown, Londra'nın tarihi mekanları, Malia Obama, Michelle Obama, Michelle Obama London, Michelle Obama Londra tatili, Sarah Brown, Sasha Obama, Westmister,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları