Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Michelle Obama kanallar şehri Venedik’te!

19 Haziran, 2015 | 12:41

Milano’de düzenlenen Expo 2015 fuarına katılmak üzere İtalya’ya giden Michelle Obama, kanallarıyla ünlü Venedik kentini ziyaret edecek.

ABD Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, İtalya’da modanın kalbi olarak bilinen ve dünyaca ünlü markaların mağzalarına ev sahipliği yapan Milano’da düzenlenen EXPO fuarına katıldı.

Fuarda ABD pavyonunun açılışına katılan Michelle Obama’ya kızları Sasha ve Malia da eşlik etti. İki gün İtalya’da kalması beklenen First Lady, İtalya turunun ikinci gününde kanalları ve gondol turlarıyla ünlü Venedik kentini gezecek.

Michelle Obama, tarihi dokusunu koruyan nadir İtalyan şehirlerinden Venedik’i gezdikten sonra Vicenza’ya geçerek ABD Üssü’nde görev yapan Amerikan askerlerinin aileleriyle bir araya gelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Başkanı, ABD Başkanı Barack Obama, Barack Obama, İtalya Başbakanı, İtalya Başbakanı Matteo Renzi, matteo renzi, Michelle Obama, Michelle Obama italya, Michelle Obama milano, Milano expo, Venedik, Venedik italya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları