Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Michelle Obama Japon tapınaklarını gezdi

20 Mart, 2015 | 08:26

Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, Japonya turu kapsamında başkent Tokyo’da bulunan ünlü tapınakları gezdi.

First Lady Michelle Obama, Nisan ayında Washington’da yapılacak Japonya-ABD zirvesi öncesi Japonya turuna çıktı. Tur kapsamında üniversiteli kız öğrencilere yönelik bir konferans veren ve Japon Kraliyet Ailesi’ni ziyaret eden Obama, Tokyo’da bulunan ünlü budist tapınaklarını da gezdi.

Michelle Obama, UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınan Antik Tokyo’nun tarihi anıtlarından Kiyomizu-dera tapınağı ile Fushimi Inari tapınağını ziyaret etti.

michelle-obama-japonya

First Lady, tapınak gezileri sırasında Japonlara özgü maskeler ve yerel kostümlerle, Japon geleneklerini yaşatan öğrencilerin sergilediği performansları izledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD Başkanı, ABD Başkanı Barack Obama, Akihito, Barack Obama, First Lady, First Lady Michelle Obama, Japon tapınakları, Japonya, Japonya amerika, Japonya Haberleri, Japonya İmparatoru, Japonya İmparatoru Akihito, Japonya Tatili, Japonya tokyo, Japonya Turu, Kiyomizu-dera, Kiyomizu-dera japonya, Kiyomizu-dera tokyo, Michelle Obama, Michelle Obama Japonya, Tokyo, Tokyo turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları