Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Michelangelo, Leonardo ve Raphael Türkiye’de!

08 Haziran, 2012 | 18:38

Michelangelo, Leonardo ve Raphael Türkiye’de!

Michelangelo, Leonardo ve Raphael’in eserlerinin sergilendiği The Great Masters ilk kez Türkiye’de.

16. yüzyıl İtalya’sının en ünlü üç ustasının bilim ve sanatta nasıl izler bıraktıklarını anlatan The Great Masters Sergisi 1 Haziran – 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında İstanbul MSGSÜ Tophane-i Amire KSM Beş Kubbe Salonu’nda sergileniyor.

Türkiye de açılacak ilk interaktif sanat sergisi The Great Masters’da ziyaretçiler Michelangelo’nun Sistina Şapeli’ndeki eserlerini, Davud heykelini, Leonardo’nun Son Yemek freski, anatomi çalışmalarını ve Vitruvius İnsanı’nı, Raphael’in yapmış olduğu birçok resmi ve Atina Okulu freskinin detaylı incelemesini dokunmatik ekranlar ve interaktifler vasıtasıyla öğrenme ve deneyimleme fırsatı bulacaklar.

İnsanlığa sayısız eser bırakan 3 büyük ustanın bu sıradışı sergisi 1 Haziran – 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında haftanın 7 günü ziyaret edilebiliyor.

Haftanın 7 günü 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilen etkinlik Vestel Ana Sponsorluğunda, Koleksiyon Katkılarıyla, Museo Ideale Leoanardo Da Vinci, Arter Tasarım ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşiyor.Sergide ayrıca PACE Çocuk Sanat Merkezi’nin atölye çalışmaları da yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina Okulu freski, Davud heykeli, Leoanardo Da Vinci, Leonardo, Leonardo The Great Masters Sergisi, Leonardo’nun Son Yemek freskini, Michelangelo, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, PACE Çocuk Sanat Merkezi, Raphael, Raphael Türkiye, Sistina Şapeli, The Great Masters, The Great Masters Sergi, The Great Masters Sergisi, Vitruvius İnsanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları