Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Miapera Otel açıldı

13 Ocak, 2010 | 17:31

Miapera İstanbul Beyoğlu’nda, 19. yüzyıl Fransız mimarisine sahip tarihi binada hizmet veren Miapera Otel kapılarını açtı.

Beyoğlu’nda iş oteli olarak hizmete giren Miapera Hotel’in, 4 dublex suit, 20 deluxe, 37 superior olmak üzere 61 odası bulunuyor.

Otel, ünlü mimar Sinan Kafadar’ın imzasını taşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyoğlu Otelleri, İstanbul Otelleri, Miapera, Miapera Beyoğlu, Miapera Hotel, Miapera Otel, Miapera Otel İstanbul, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları