Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Miami’deki Escobar’ın villasında Süreyya Yalçın’dan Türk gecesi!

09 Mayıs, 2018 | 14:45

Miamideki Escobarın villasında Süreyya Yalçından Türk gecesi

Sosyetenin ünlü ismi Süreyya Yalçın, Miami’de Türk gecesi düzenledi. Süreyya Yalçın geçtiğimiz aylarda eşi ile birlikte satın aldığı, Pablo Escobar’a ait villada düzenlenen Türk Gecesi’nde dostlarını ağırladı.

Süreyya Yalçın, Miami‘de Türk gecesi düzenledi. Sosyetenin ünlü ismi Süreyya Yalçın geçtiğimiz aylarda eşi ile birlikte satın aldığı, Pablo Escobar’a ait villada düzenlenen Türk Gecesi’nde dostlarını konuk etti.

Kolombiyalı dünyaca ünlü uyuşturucu satıcısı Pablo Escobar’ın Miami’deki villasını geçtiğimiz günlerde eşi Ozan Baran ile birlikte satın alan Süreyya Yalçın, önceki akşam milyon dolarlık evinde ‘Türk Gecesi’ düzenleyip, dostlarını ağırladı.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Amerika Turları sizi bekliyor.

Escobar’ın villasında Türk Gecesi

İkili, Miami Beach’te bulunan villadaki partide hiçbir detayı atlamazken, gecede misafirlere Türk mutfağının birbirinden güzel yemekleri sunuldu.

Sureyya Yalçın Miami'de dansöz oynattı

Sosyetik çift gecede dostlarına Türk mutfağının lezzetlerinin yanı sıra bir de dansöz sürpriz yaptı. Süreyya Yalçın ve Ozan Baran’ın Escobar’ın eski villasında düzenlediği Türk gecesine katılan davetliler havuz başında gecenin geç saatlerine kadar Türkçe şarkılarla eğlendi.

Bu arada Süreyya Yalçın ve Ozan Baran’ın gecedeki en önemli konukları ise anneleri Ülkü Yalçın ile Baysan Baran’dı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Baysan Baran, Kolombiya, Miami, Miami Beach, Ozan Baran, Pablo Escobar, Pablo Escobar villası, Süreyya Yalçın, Ülkü Yalçın,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları