Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MFÖ’den Arenamega’da muhteşem konser

24 Mart, 2014 | 11:29

Türk pop müziğinin efsane grubu Mazhar, Fuat, Özkan üçlüsü Küçükçekmece Arenamega’da muhteşem bir konser verdi.

MFO-konser

Türkiye’nin en büyük gösteri merkezi olma özelliğini taşıyan ‘Küçükçekmece Arenamega’da sahne alan MFÖ grubunu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve Başkan Yardımcıları başta olmak üzere binlerce kişi izledi.

Grup üyelerine çiçek vererek teşekkür eden Aziz Yeniay, “Bir hafta sonra Allahaısmarladık diyeceğim ancak, Küçükçekmecemiz umuyorum ki yıllarca kültür ve sanatla yaşayacak.”dedi. Ayrıca Yeniay küçüklüğünden beri MFÖ grubunu dinlediğini belirterek, “Bugün burada üç delikanlı gördük. Allah onları nazarlardan saklasın.”diye konuştu.

Konserde birbirinden güzel parçalarını Küçükçekmeceliler için seslendiren gruba, binlerce hayranı hep bir ağızdan eşlik etti. Sempatik tavırları ve güçlü yorumlarıyla herkesin gönlünü fetheden Mazhar, Fuat, Özkan üçlüsü 2 saat boyunca sergiledikleri performansla büyük beğeni topladı. Ali Desidero, Ele Güne Karşı, Güllerin İçinden, Vurgun Yedim, Mazeretim Var gibi dillere pelesenk olan parçalarını seslendiren grup tüm katılımcılara unutulmaz bir konser akşamı yaşattı.

Konserde dinleyicilere ritim tutturarak bir MFÖ klasiğini de yaşatan Mazhar Alanson, Özkan Uğur’un Cem Yılmaz’ın yeni sinema filminde oynayacağı bilgisini verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arenamega, Aziz Yeniay, Cem Yılmaz, Cem Yılmaz yeni film, Fuat, Küçükçekmece, Küçükçekmece Arenamega, Küçükçekmece Belediye Başkanı, Mazhar, Mazhar Alanson, Mazhar Fuat Özkan, MFÖ, MFÖ grubu, MFÖ grubu konser, MFÖ haberleri, MFÖ konser, MFÖ konserleri, MFÖ şarkıları, Özkan, Özkan Uğur,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları