Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Messi, El Clasico’ya yetişecek mi?

09 Kasım, 2015 | 08:27

messi el clasico Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, düzenlediği basın toplantısında Lionel Messi’nin Real Madrid maçında oynayıp oynayamayacağı hakkında bilgi verdi.

Dünyanın sayılı ve sonucu en çok merak edilen derbisi El Clasico ya çok az bir süre kaldı. Barcelona Teknik Direktörü Luis Enrique, El Clasico öncesi Camp Nou’da 3-0 kazanılan Villarreal maçının ardından basın mensuplarının karşısına geçti.

İlk olarak Villarreal maçı hakkındaki görüşlerini dile getiren genç teknik adam, 21 Kasım’da oynanacak dünya derbisi El Clasico hakkında da konuştu.

Lionel Messi’nin El Clasico da sahada olup olmayacağı ile ilgili gelen soruya Luis Enrique, “Rehabilitasyon süreci devam ediyor. Önümüzde El Clasico için sadece 2 hafta var. Ya tam o maç öncesinde ya da hemen sonrasında tekrar futbol oynamaya başlayacak” cevabını verdi.

Dünyanın dört bir yanından futbolseverleri İspanya’ya çeken sezonun ilk El Clasico ‘su Santiago Bernabéu Stadyumu’nda 21 Kasım tarihinde oynanacak. Sizde bu heyecana ortak olmak için stadyumdaki yerinizi ayırtın. Spor  organizasyonlarına düzenlediği turlarla misafirlerinden tam not alan World Travel Service (WTS), El Clasico için yine en iyi fiyat ve maç bileti avantajı sunuyor. Rezervasyon için hemen tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona el clasico, Barcelona haberleri, Barcelona messi, Barcelona Real Madrid, El Clasico, El Clasico la liga, el clasico maç turu, El Clasico ne zaman, El Clasico saat kaçta, Lionel Messi, Lionel Messi el clasico,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları