Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Meryem Üzerli Suudi Arabistan’da Rahat Durmadı

27 Mart, 2017 | 10:08
Meryem uzerli suudi arabistan

Meryem Üzerli Suudi Arabistan Mağaza Açılışında

 

Meryem Üzerli, Suudi Arabistan’da Kendi Kozmetik Firmasının Tanıtımına Katıldı. Hayranlarıyla Fotoğraf Çektirirken Rahat Durmadı ve Saçını Açtığı Görüldü

Arap dünyasında popüler olan Türk oyuncu Meryem Üzerli, Suudi Arabistan’daki kanunlar gereğince gezi boyunca eşarp ile dolaştı. Baş örtülü fotoğrafını sosyal medyada ki hesabında da paylaşan Meryem Üzerli, bir ara erkeklerinde olduğu bir mekanda başı açık fotoğraf çekildi.

Kendi markasının mağaza açılımı için gittiği Suudi Arabistan’da, Meryem Üzerli’ye hayranları yoğun ilgi gösterirken, bir ara Meryem Üzerli bir hayranı ile selfie çekilirken başı açık selfie çektirdiği gözlendi. Meryem Üzerli, fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı.

Yaptırım Uygulanabilir

Suudi Arabistan kanunlarına göre kadınların kamusal alanda özellikle erkeklerin bulunduğu alanlarda başlarını açmaları kesinlikle yasaktır. Bunun tespiti halinde başını açan kadınlara Suudi yasaları gereği kırbaç gibi çeşitli yaptırımlar uygulanıyor. Üzerli’nin bu fotoğrafı Suudi yetkililer tarafından ülkeden çıkmadan önce görülürse, Meryem Üzerli’ye yaptırım uygulanabilir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Meryem Üzerli, Suudi Arabistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları