Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mersin’de resital gecesi

09 Haziran, 2014 | 14:49

13. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, dünyaca tanınan Türk piyanist Gülsin Onay’ın vereceği resital ile devam ediyor.

Bu akşam Mersin Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek dinletide, Onay’ın repertuvarında Bach, Debussy, Bartok ve Chopin’in eserleri yer alacak.

Özellikle romantik dönem bestecilerinin yorumlarındaki ustalığıyla tanınan Gülsin Onay, piyano eğitimine üç buçuk yaşında başladı ve Üstün Yetenekli Çocuklar Kanunu kapsamında Paris Konservatuarı’nda eğitim gördü. 1987 yılında Devlet Sanatçısı unvanı alan Onay’ın albümleri Türkiye dışında, özellikle ABD’de art arda yayınlanıyor.

2003 yılında UNICEF Türkiye Milli Komitesi tarafından ‘İyi Niyet Elçisi’ seçilen Onay, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Bilkent Senfoni Orkestrası solistlerindendir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gülsin Onay, Gülsin Onay mersin, Mersin Kültür Merkezi, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Müzik Festivali, Paris Konservatuarı, UNICEF,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları