Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mersin’de Christina Sandsengen rüzgarı esecek

05 Haziran, 2014 | 14:05

13. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Norveçli gitarist Christina Sandsengen ile devam ediyor.

Bu akşam Mersin Üniversitesi Yenişehir Kampüsü’nde gerçekleşecek konserde Sandsengen’in repertuvarında Albeniz, Tarrega, Loura, Aguado ve Luntestad’tan eserlerle birlikte Carlo Domeniconi’nin Koyunbabası da yer alacak.

Christina Sandsengen, klasik gitar eğitimini Norveç Müzik Akademisi’nde ve İspanya’da “Manuel Castillo” Yüksek Müzik Konservatuarında aldı. Sandsengen, Norveç’teki eğitimini tamamladıktan sonra rotasını Fransa’ya çevirdi. Sandsengen ve gitarı ilk kez Mersinlilerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aguado, Albeniz, Christina Sandsengen, Christina Sandsengen kimdir, Christina Sandsengen mersin, Christina Sandsengen norveç, İspanya, Loura, Mersin Kültür Merkezi, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Norveç, Tarrega,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları