Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mersin’de Christina Sandsengen rüzgarı esecek

05 Haziran, 2014 | 14:05

13. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Norveçli gitarist Christina Sandsengen ile devam ediyor.

Bu akşam Mersin Üniversitesi Yenişehir Kampüsü’nde gerçekleşecek konserde Sandsengen’in repertuvarında Albeniz, Tarrega, Loura, Aguado ve Luntestad’tan eserlerle birlikte Carlo Domeniconi’nin Koyunbabası da yer alacak.

Christina Sandsengen, klasik gitar eğitimini Norveç Müzik Akademisi’nde ve İspanya’da “Manuel Castillo” Yüksek Müzik Konservatuarında aldı. Sandsengen, Norveç’teki eğitimini tamamladıktan sonra rotasını Fransa’ya çevirdi. Sandsengen ve gitarı ilk kez Mersinlilerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aguado, Albeniz, Christina Sandsengen, Christina Sandsengen kimdir, Christina Sandsengen mersin, Christina Sandsengen norveç, İspanya, Loura, Mersin Kültür Merkezi, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Norveç, Tarrega,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları