Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mersin’de büyülü notalar gecesi

07 Haziran, 2014 | 13:31

13. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın ünlü İtalyan Şef Antonio Pirolli yönetimindeki konseri ile devam ediyor.

Bu akşam gerçekleşecek konserde solist olarak ABD’li ünlü soprano Angel Joy Blue yer alacak.

1995 yılında Türkiye’ye yerleşen Antonio Pirolli 1995-2000 yılları arasında Ankara Devlet Opera ve Balesi’nin, 2002-2005 yılları arasında da İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin Genel Müzik Direktörlüğü görevini üstlendi. Çok geniş bir repertuvara sahip olan Pirolli, dünyanın en önemli operaları, senfoni orkestraları ve festivallerine davet edilmekte.

Soprano Angel Joy Blue, parlak sesi, kıvrak üst tınıları, ‘dumanlı’ tabir edilen orta tınıları ve özel ses rengiyle tanınıyor. Uluslararası organizasyonlarda yer alan, Brian McKnight, Dona Summer, Ruben Studdard, Charice, Chaka Khan, Jewel ve David Foster gibi sanatçılarla aynı sahneyi paylaşan Blue birçok uluslararası ödülün de sahibi.

Mersin’e bir İtalyan dokunuşu ile Kaliforniyalı derin bir sesin büyüsünü taşıyacak olan konserde Angel Joy Blue; Wagner, Puccini, Gershwin ve Verdi’den eserler seslendirecek.

Pirolli yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası konserin ikinci yarısında

Beethoven’ın 5. Senfoni’sini sanatseverlerle buluşturacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angel Joy Blue, Ankara Devlet Opera ve Balesi, Antonio Pirolli, Antonio Pirolli italya, Beethoven, Brian McKnight, Chaka Khan, Charice, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Dona Summer, İstanbul Devlet Opera ve Balesi, Mersin Uluslararası Müzik Festivali, Ruben Studdard,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları